Σάββατο, 04 Μαϊος 2019
Κατηγορία ΣΧΟΛΙΑ
Σχολιάστε πρώτοι!

dreamingreece dream in greece ionian islands nisia ioniou map xartis greece ellada greek islands 1

Συνδυασμός νίκης, με πολίτες που εκφράζουν όλα τα λαϊκά στρώματα στα νησιά μας, αντιπροσωπεύουν ποικιλία αριστερών - προοδευτικών απόψεων και είναι ικανοί να μετατρέψουν την Περιφέρεια Ιονίων Νήσων σε φορέα βελτίωσης της ζωής μας, υπηρετώντας τις λαϊκές ανάγκες και όχι τα μεγάλα οικονομικά συμφέροντα, είναι αυτός που κατέθεσε σήμερα το πρωί στο Πρωτοδικείο της Κέρκυρας η επικεφαλής της «Λαϊκής Συσπείρωσης Ιονίων Νήσων» υποψήφια περιφερειάρχης Αλεξάνδρα Μπαλού.

Όλοι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης Ιονίων Νήσων», ανά Περιφερειακή Ενότητα, είναι οι ακόλουθοι:  

Εκλογική Περιφέρεια Ζακύνθου:

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ -ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΟΡΡΙΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  9. ΠΡΟΒΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΦΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ιθάκης:

  1. ΚΑΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ

Εκλογική Περιφέρεια Κέρκυρας:

  1. ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  3. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ
  6. ΑΣΠΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  7. ΒΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  8. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
  10. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΝΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΚΑΡΔΑΜΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ   
  15. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  16. ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  17. ΜΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  19. ΜΑΡΚΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  20. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  21. ΜΠΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  22. ΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  23. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  24. ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  25. ΠΕΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
  26. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  27. ΣΑΪΤΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  29. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεφαλονιάς:

  1. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ   
  2. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
  5. ΓΑΡΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΓΑΡΜΠΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  7. ΓΚΙΣΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΑΡΚΕΤΟΥ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  9. ΜΕΣΣΟΛΩΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  10. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  11. ΦΑΡΑΚΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λευκάδας:

  1. ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΖΩΗ
  3. ΘΕΡΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΒΒΑΔΑ-ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΟΛΥΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΝ

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

© 2019 ionia-alexandra-balou.gr